Rock Machine Torrent e70-29 B Easy Entry
Kód: 8592842184694Detailní popis produktu
Velikost: S
Barva: Gloss White/BlackE-SYSTEM: BASE INFO: BOSCH Performance Line, Battery PowerTube 500Wh, G3
DISTANCE: BASE INFO: Up to 150 Km
MAX. TORQUE: BASE INFO: 65Nm / 340%
WEIGHT: BASE INFO: 23.85 kg
MOTOR: E- BIKE PARTS: BOSCH PerformanceLine Cruise, 36V, 250W, 65Nm
CHARGER: E- BIKE PARTS: BOSCH 4A Standard charger, charging time 4,5h/500Wh
BATTERY: E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube 36V, 625Wh, integrated
DISPLAY: E- BIKE PARTS: BOSCH Purion Anthracite , Clamp band
FRAME: FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Smooth Welding, Fun Ride Geometry, Easy entry and exit 29er,, 2nd Gen. Battery Integration, OLD 135x9, Post Mount, Fender&Kickstand Ready Dropout, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing
SUSPENSION FORK: FRAMESET: Rock Shox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel
HEADSET: FRAMESET: ACROS ZS44/EC44
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 120mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 1x9, 11-46, 418%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT SL-M9295-R, 9-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT RD-M6195M
CRANKSET: DRIVETRAIN: ONE1 EC39-BH3-F9-BNI-L/R, 38T
CHAINRING: DRIVETRAIN: 38T
CASSETTE: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT CS-H093, 11-46T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC e10S
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: WTB SX19, 32H
TIRE FRONT: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type
RIM REAR: WHEELS: WTB SX19, 32H
TIRE REAR: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
SPOKES: WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples
STEM: COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm
GRIPS: COCKPIT: Velo ERGO
SADDLE: PARTS: WTB COMFORT WIDE
SEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, SP S405, 30.9mm
PEDALS: PARTS: Ball bearing, with sand non slip inlay and reflector
Velikost: L
Barva: Gloss White/Black
Velikost: M
Barva: Gloss White/Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLA |
|---|---|
| Barva: | Gloss White/Black |
| BATTERY: | E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube 36V, 625Wh, integrated |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420 |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420 |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT CS-H093, 11-46T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE1 EC39-BH3-F9-BNI-L/R, 38T |
| DISPLAY: | E- BIKE PARTS: BOSCH Purion Anthracite , Clamp band |
| DISTANCE: | BASE INFO: Up to 150 Km |
| E-SYSTEM: | BASE INFO: BOSCH Performance Line, Battery PowerTube 500Wh, G3 |
| FRAME: | FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Smooth Welding, Fun Ride Geometry, Easy entry and exit 29er,, 2nd Gen. Battery Integra |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 1x9, 11-46, 418% |
| GRIPS: | COCKPIT: Velo ERGO |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS ZS44/EC44 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC e10S |
| CHAINRING: | DRIVETRAIN: 38T |
| CHARGER: | E- BIKE PARTS: BOSCH 4A Standard charger, charging time 4,5h/500Wh |
| MAX. TORQUE: | BASE INFO: 65Nm / 340% |
| Motor: | E- BIKE PARTS: BOSCH PerformanceLine Cruise, 36V, 250W, 65Nm |
| PEDALS: | PARTS: Ball bearing, with sand non slip inlay and reflector |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT RD-M6195M |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB SX19, 32H |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB SX19, 32H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: WTB COMFORT WIDE |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Alloy, SP S405, 30.9mm |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT SL-M9295-R, 9-speed |
| SPOKES: | WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples |
| STEM: | COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: Rock Shox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 120mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| TIRE REAR: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| Velikost: | S, M, L |
| WEIGHT: | BASE INFO: 23.85 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
