SUPERIOR XR 9.7 GR - Gloss Grey / Racing Yellow
Kód: 8592842205665
94 990 Kč
Velikost: 490mm (XS)
Momentálně nedostupné
| 8592842206860
EAN: 8592842206860
94 990 Kč
Velikost: 520mm (S)
Momentálně nedostupné
| 8592842205658
EAN: 8592842205658
94 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: 490mm (XS)
Barva: Gloss Grey / Racing YellowWEIGHT: BASE INFO: 8.45 kg
ISO norm: ISO and EN norm: ISO 4210-2 Road Racing bicycles
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 120 Kg
FRAME: FRAMESET: SU-51-01, Carbon XR Race High Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible, mudguards ready.
FORK: FRAMESET: XR Hi Modulus Carbon Fork
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO BB-RS500PB, PressFit, shell 41x86.5mm
HEADSET: FRAMESET: ACROS AIX-525R3S, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS
FRONT AXLE: FRAMESET: SB02-LT, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Light, Black
REAR AXLE: FRAMESET: SB02-LT, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5L, Light, Black
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RX820, 12-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design
CRANKSET: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX FC-RX820, Hollowtech II, 42T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO XT CS-M8100, 12-speed, 10-45T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO XT CN-M8100
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX820, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-CL800, 160mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX820, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-CL800, 140mm
WHEELSET FRONT: WHEELS: DT Swiss GR 1600 SPLINE®, CL, 12x100mm, Tubeless Ready
WHEELSET REAR: WHEELS: DT Swiss GR 1600 SPLINE®, CL, 12x142mm, SH12, Tubeless Ready
TIRE FRONT: WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX
TIRE REAR: WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Carbon Integrated Cockpit ICR
GRIPS LEFT: COCKPIT: ONE Handlebar Tape
SADDLE: PARTS: Fizi:k Vento Argo R5, Alloy
SEATPOST: PARTS: ONE Aero Carbon
SEATPOST CLAMP: PARTS: Frame Integrated Clamp
REAR LIGHT: CITY/ SUV SET: Litemove Rear Visibility Light, Red
Velikost: 540mm (M)
Barva: Gloss Grey / Racing Yellow
Velikost: 610mm (XXL)
Barva: Gloss Grey / Racing Yellow
Velikost: 560mm (L)
Barva: Gloss Grey / Racing Yellow
Velikost: 580mm (XL)
Barva: Gloss Grey / Racing Yellow
Velikost: 520mm (S)
Barva: Gloss Grey / Racing Yellow
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLA |
|---|---|
| Barva: | Gloss Grey / Racing Yellow |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO BB-RS500PB, PressFit, shell 41x86.5mm |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX820, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX820, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO XT CS-M8100, 12-speed, 10-45T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX FC-RX820, Hollowtech II, 42T |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| FORK: | FRAMESET: XR Hi Modulus Carbon Fork |
| FRAME: | FRAMESET: SU-51-01, Carbon XR Race High Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 14 |
| FRONT AXLE: | FRAMESET: SB02-LT, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Light, Black |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: ONE Handlebar Tape |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS AIX-525R3S, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO XT CN-M8100 |
| ISO norm: | ISO and EN norm: ISO 4210-2 Road Racing bicycles |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 120 Kg |
| REAR AXLE: | FRAMESET: SB02-LT, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5L, Light, Black |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design |
| REAR LIGHT: | CITY/ SUV SET: Litemove Rear Visibility Light, Red |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-CL800, 160mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-CL800, 140mm |
| SADDLE: | PARTS: Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| SEATPOST: | PARTS: ONE Aero Carbon |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: Frame Integrated Clamp |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RX820, 12-speed |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| Velikost: | 520mm (S), 580mm (XL), 540mm (M), 560mm (L), 490mm (XS), 610mm (XXL) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 8.45 kg |
| WHEELSET FRONT: | WHEELS: DT Swiss GR 1600 SPLINE®, CL, 12x100mm, Tubeless Ready |
| WHEELSET REAR: | WHEELS: DT Swiss GR 1600 SPLINE®, CL, 12x142mm, SH12, Tubeless Ready |
Video ke shlédnutí
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
