SUPERIOR XR 6.5 GR - Matte Mustard / Black
Kód: 8592842207010
49 990 Kč
Velikost: 540mm (M)
Na dotaz
| 8592842207003
EAN: 8592842207003
49 990 Kč
Velikost: 560mm (L)
Na dotaz
| 8592842207010
EAN: 8592842207010
49 990 Kč
Velikost: 500mm (XS)
Na dotaz
| 8592842206983
EAN: 8592842206983
49 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: 500mm (XS)
Barva: Matte Mustard / BlackWEIGHT: BASE INFO: 10.45 kg
ISO norm: ISO and EN norm: ISO 4210-2 Road Racing bicycles
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 120 Kg
FRAME: FRAMESET: Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready
FORK: FRAMESET: X-ROAD Carbon Fork
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO BB-RS501, BSA, shell 68mm
HEADSET: FRAMESET: ACROS AIX-643, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS
FRONT AXLE: FRAMESET: SB02, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Black
REAR AXLE: FRAMESET: SB02, TA12x165, M12xP1.5x14L, Black
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RX610, 12-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design
CRANKSET: DRIVETRAIN: SHIMANO GRX FC-RX610, 40T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-45T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT70, 160mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT70, 140mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready
TIRE FRONT: WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-TC500-MS, 28H, CL, 12X142mm, THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready
TIRE REAR: WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX
SPOKES: WHEELS: SAPIM Race, Stainless Black
NIPPLES: WHEELS: SAPIM, Brass
STEM: COCKPIT: ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6°
GRIPS LEFT: COCKPIT: ONE Handlebar Tape
SADDLE: PARTS: Selle Royal SRX, 148mm
SEATPOST: PARTS: ONE Race, Alloy, 27.2mm
SEATPOST CLAMP: PARTS: ONE CC-080A, 31.8mm, Black
Velikost: 520mm (S)
Barva: Matte Mustard / Black
Velikost: 560mm (L)
Barva: Matte Mustard / BlackHEADSET: FRAMESET: ACROS AIX-525, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS
Velikost: 580mm (XL)
Barva: Matte Mustard / Black
Velikost: 540mm (M)
Barva: Matte Mustard / BlackHEADSET: FRAMESET: ACROS AIX-526, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GRAVEL A CYKLOKROS |
|---|---|
| Barva: | Matte Mustard / Black |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO BB-RS501, BSA, shell 68mm |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-45T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX FC-RX610, 40T |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| FORK: | FRAMESET: X-ROAD Carbon Fork |
| FRAME: | FRAMESET: Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated |
| FRONT AXLE: | FRAMESET: SB02, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Black |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: ONE Handlebar Tape |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS AIX-525, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS, FRAMESET: ACROS AIX-643, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS, FRAMESET: ACROS AIX-526, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-TC500-MS, 28H, CL, 12X142mm, THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| ISO norm: | ISO and EN norm: ISO 4210-2 Road Racing bicycles |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 120 Kg |
| NIPPLES: | WHEELS: SAPIM, Brass |
| REAR AXLE: | FRAMESET: SB02, TA12x165, M12xP1.5x14L, Black |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design |
| RIM FRONT: | WHEELS: DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| RIM REAR: | WHEELS: DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT70, 160mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT70, 140mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal SRX, 148mm |
| SEATPOST: | PARTS: ONE Race, Alloy, 27.2mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE CC-080A, 31.8mm, Black |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO GRX RX610, 12-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Race, Stainless Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| Velikost: | 520mm (S), 580mm (XL), 540mm (M), 560mm (L), 500mm (XS) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 10.45 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
