SUPERIOR XF 9.9 Team - Gloss Red Carbon / Black
Kód: 8592842198332
Velikost: 15.5" (S)
Na dotaz
| 8592842198325
EAN: 8592842198325
239 990 Kč
Velikost: 17.5" (M)
Na dotaz
| 8592842198332
EAN: 8592842198332
239 990 Kč
Velikost: 19" (L)
Na dotaz
| 8592842198349
EAN: 8592842198349
239 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: 21" (XL)
Barva: Gloss Red Carbon / BlackWEIGHT: BASE INFO: 10.50 kg
ISO norm: ISO and EN norm: ISO 4210-2 MTB bicycles
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 3 For rough Off-Road riding and jumps less than 60cm
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 120 Kg
FRAME: FRAMESET: SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox SID Ultimate Charger RD 2, Tapered, DebonAir+, 3 Position, 15x110mm axle, 110mm travel
REAR SHOCK: FRAMESET: RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x40mm, 3 position
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SRAM DUB , PressFit, shell 41x92 mm
HEADSET: FRAMESET: ACROS AZX-1052S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings
REAR AXLE: FRAMESET: SB02-LT, TA12x175.5, M12x1,0x14.5L, Light, Black
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SRAM AXS POD, 12-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SRAM XX EAGLE AXS T-Type
CRANKSET: DRIVETRAIN: SRAM XX, DUB, Carbon, T-Type, 36T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SRAM XX XS-1299, 12-speed, T-Type, 10-52T
CHAIN: DRIVETRAIN: SRAM XX, T-Type
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-MT900, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-MT900, 160mm
WHEELSET FRONT: WHEELS: DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 15x110mm, Tubeless Ready
WHEELSET REAR: WHEELS: DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 12x148mm, SRAM XD, Tubeless Ready
TIRE FRONT: WHEELS: Schwalbe Racing Ray Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed
TIRE REAR: WHEELS: Schwalbe Racing Ralph Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Carbon Integrated Cockpit ICR
GRIPS LEFT: COCKPIT: SRAM TwistLoc, 3 Position
GRIPS RIGHT: COCKPIT: SRAM TwistLoc, 3 Position
SADDLE: PARTS: Fizi:k Ridon X1, Carbon
SEATPOST LEVER: PARTS: SRAM AXS POD, Dropper Post Lever
SEATPOST: PARTS: SRAM Reverb AXS dropper post, 30.9mm
SEATPOST CLAMP: PARTS: ONE CC-080A, 34.9mm, Black
Velikost: 17.5" (M)
Barva: Gloss Red Carbon / Black
Velikost: 19" (L)
Barva: Gloss Red Carbon / Black
Velikost: 15.5" (S)
Barva: Gloss Red Carbon / Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLA |
|---|---|
| Barva: | Gloss Red Carbon / Black |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SRAM DUB , PressFit, shell 41x92 mm |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SRAM XX XS-1299, 12-speed, T-Type, 10-52T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SRAM XX, DUB, Carbon, T-Type, 36T |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 3 For rough Off-Road riding and jumps less than 60cm |
| FRAME: | FRAMESET: SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: SRAM TwistLoc, 3 Position |
| GRIPS RIGHT: | COCKPIT: SRAM TwistLoc, 3 Position |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS AZX-1052S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SRAM XX, T-Type |
| ISO norm: | ISO and EN norm: ISO 4210-2 MTB bicycles |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 120 Kg |
| REAR AXLE: | FRAMESET: SB02-LT, TA12x175.5, M12x1,0x14.5L, Light, Black |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SRAM XX EAGLE AXS T-Type |
| REAR SHOCK: | FRAMESET: RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x40mm, 3 position |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-MT900, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO RT-MT900, 160mm |
| SADDLE: | PARTS: Fizi:k Ridon X1, Carbon |
| SEATPOST: | PARTS: SRAM Reverb AXS dropper post, 30.9mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
| SEATPOST LEVER: | PARTS: SRAM AXS POD, Dropper Post Lever |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SRAM AXS POD, 12-speed |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox SID Ultimate Charger RD 2, Tapered, DebonAir+, 3 Position, 15x110mm axle, 110mm travel |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe Racing Ray Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe Racing Ralph Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed |
| Velikost: | 17.5" (M), 19" (L), 21" (XL), 15.5" (S) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 10.50 kg |
| WHEELSET FRONT: | WHEELS: DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| WHEELSET REAR: | WHEELS: DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 12x148mm, SRAM XD, Tubeless Ready |
Video ke shlédnutí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
