SUPERIOR eBLOX 6.5 LS - Matte Dark Chrome / Black
Kód: 8592842216494Detailní popis produktu
Velikost: 18" (M)
Barva: Matte Dark Chrome / BlackE-SYSTEM: BASE INFO: BOSCH CX Performance, Battery PowerTube 800Wh, Smart System
DISTANCE: BASE INFO: 200km
MAX. TORQUE: BASE INFO: 100Nm / 400%
SUPPORT UP TO SPEED: BASE INFO: 25km/h
WEIGHT: BASE INFO: 27.30 kg
ISO norm: ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC)
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 150 Kg
MOTOR: E- BIKE PARTS: BOSCH Performance CX, 100Nm
CHARGER: E- BIKE PARTS: BOSCH 4A
BATTERY: E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube, 800Wh
DISPLAY: E- BIKE PARTS: BOSCH Kiox 300
FRAME: FRAMESET: SU-E40-01, Alu 6061 T6, Touring Geometry, Smooth Welding, Bosch system ready, integrated battery, Inner Cable Routing
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel
HEADSET: FRAMESET: ACROS AZF-604R1, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120°
REAR AXLE: FRAMESET: SB02, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5mm, Black
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO CUES SL-U6000-11R, RAPIDFIRE Plus, 11-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO CUES RD-U8020, Shadow Plus Design
CRANKSET: DRIVETRAIN: ONE Race, Alloy
CHAINRING: DRIVETRAIN: ONE Race, 38T, with Chain Guard
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO CUES CS-LG400, 11-speed, 11-45T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC eGLIDE, LinkGlide
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H
TIRE FRONT: WHEELS: Schwalbe Big Apple Performance, RaceGuard, 55-622
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-TC500-HM-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H
TIRE REAR: WHEELS: Schwalbe Big Apple Performance, RaceGuard, 55-622
SPOKES: WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black
NIPPLES: WHEELS: SAPIM, Brass
STEM: COCKPIT: ONE ICR, Alloy, 31.8mm, Adjustable, with Light Holder
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm
GRIPS LEFT: COCKPIT: ONE Sport Ergo, Lock-On
GRIPS RIGHT: COCKPIT: ONE Sport Ergo, Lock-On
SADDLE: PARTS: Selle Royal Vivo
SEATPOST: PARTS: ONE, Alloy, Suspension, 30.9mm
SEATPOST CLAMP: PARTS: ONE CC-610, 34.9mm, with Quick Release level, Black
PEDALS: PARTS: VP Components VP-836
FRONT LIGHT: CITY/ SUV SET: HERRMANS H-Black MR8 E, 180lm
REAR LIGHT: CITY/ SUV SET: spanninga Pling XDS
FENDER: CITY/ SUV SET: Alloy
CARRIER: CITY/ SUV SET: Atran Velo System
Velikost: 16" (S)
Barva: Matte Dark Chrome / Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CROSS A CITY DÁMSKÁ |
|---|---|
| Barva: | Matte Dark Chrome / Black |
| BATTERY: | E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube, 800Wh |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| CARRIER: | CITY/ SUV SET: Atran Velo System |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CUES CS-LG400, 11-speed, 11-45T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE Race, Alloy |
| DISPLAY: | E- BIKE PARTS: BOSCH Kiox 300 |
| DISTANCE: | BASE INFO: 200km |
| E-SYSTEM: | BASE INFO: BOSCH CX Performance, Battery PowerTube 800Wh, Smart System |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| FENDER: | CITY/ SUV SET: Alloy |
| FRAME: | FRAMESET: SU-E40-01, Alu 6061 T6, Touring Geometry, Smooth Welding, Bosch system ready, integrated battery, Inner Cable Routing |
| FRONT LIGHT: | CITY/ SUV SET: HERRMANS H-Black MR8 E, 180lm |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: ONE Sport Ergo, Lock-On |
| GRIPS RIGHT: | COCKPIT: ONE Sport Ergo, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS AZF-604R1, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120° |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-TC500-HM-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC eGLIDE, LinkGlide |
| CHAINRING: | DRIVETRAIN: ONE Race, 38T, with Chain Guard |
| CHARGER: | E- BIKE PARTS: BOSCH 4A |
| ISO norm: | ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC) |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 150 Kg |
| MAX. TORQUE: | BASE INFO: 100Nm / 400% |
| Motor: | E- BIKE PARTS: BOSCH Performance CX, 100Nm |
| NIPPLES: | WHEELS: SAPIM, Brass |
| PEDALS: | PARTS: VP Components VP-836 |
| REAR AXLE: | FRAMESET: SB02, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5mm, Black |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO CUES RD-U8020, Shadow Plus Design |
| REAR LIGHT: | CITY/ SUV SET: spanninga Pling XDS |
| RIM FRONT: | WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| RIM REAR: | WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Vivo |
| SEATPOST: | PARTS: ONE, Alloy, Suspension, 30.9mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE CC-610, 34.9mm, with Quick Release level, Black |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO CUES SL-U6000-11R, RAPIDFIRE Plus, 11-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE ICR, Alloy, 31.8mm, Adjustable, with Light Holder |
| SUPPORT UP TO SPEED: | BASE INFO: 25km/h |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe Big Apple Performance, RaceGuard, 55-622 |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe Big Apple Performance, RaceGuard, 55-622 |
| Velikost: | 18" (M), 16" (S) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 27.30 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
