RACER 24 Gloss Grey
Kód: 8592842222051Detailní popis produktu
| VÁHA | 10.85 kg |
ISO a ASTM norma
| ISO norma | ISO 4210-2 Young Adult |
| EN norma | EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| NOSNOST | 60 kg |
RÁMOVÁ SADA
| RÁM | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry,1xOptimized, BB BSA, SR dropout, |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | SR Suntour XCT JR24, 1-1/8",Soft Spring, QR Type, 50mm travel |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Thun Ibex, BSA |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE CH919TBW, 1-1/8 |
POHON
| ŘAZENÍ | SHIMANO SL-RV400-8R, REVOSHIFT, 8-speed |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO TOURNEY TX RD-TX800 |
| KLIKY | ONE Sport, Alloy, Narrow/Wide, 127mm, 28T |
| KAZETA | SHIMANO CS-HG31, 8-speed, 11-34T |
| ŘETĚZ | KMC Z8.3 |
BRZDY
| PŘEDNÍ BRZDA | Tektro, V-Brake, Alloy |
| ZADNÍ BRZDA | Tektro, V-Brake, Alloy |
ZAPLETENÁ KOLA
| PŘEDNÍ NÁBOJ | ONE Sport, 24H, M9x100mm, QR Type |
| PŘEDNÍ RÁFEK | STARS J19SZ, 24H |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe Billy Bonkers, KevlarGuard, 24x2.00 |
| ZADNÍ NÁBOJ | ONE Sport, 24H, M10x135, QR Type |
| ZADNÍ RÁFEK | STARS J19SZ, 24H |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe Billy Bonkers, KevlarGuard, 24x2.00 |
| PAPRSKY | SAPIM Galvanized Black |
| NIPLE | SAPIM, Brass |
KOKPIT
| PŘEDSTAVEC | ONE, Alloy, 25.4mm, 15° |
| ŘIDÍTKA | ONE Alloy, 25.4mm |
| GRIP LEVÝ | ONE Junior Grip |
| GRIP PRAVÝ | ONE Junior Grip |
KOMPONENTY
| SEDLO | Selle Royal Explora Junior 24" |
| SEDLOVKA | ONE, Alloy, 27.2mm |
| PODSEDLOVÁ OBJÍMKA | ONE CC-610, 31.8mm, with Quick Release level, Black |
| PEDÁLY | VP Components VPE-229, Junior Platform Pedals |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLA 24" |
|---|---|
| EAN: | 8592842217972 |
| Barva: | Gloss Purple |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: Thun Topaz, BSA |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: Alhonga HJ-372F, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: Alhonga HJ-372F, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CS-HG31, 8-speed, 11-34T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE Sport, Alloy, Narrow/Wide, 127mm, 28T |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| FORK: | FRAMESET: Alloy 6061 T6, Advanced Junior, Disc Brake Flat mount |
| FRAME: | FRAMESET: Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry, 1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing, Disc Brake Flat mount |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: ONE Kids, Lock-On |
| GRIPS RIGHT: | COCKPIT: ONE Kids, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Alloy, 25mm rise, 25.4mm |
| HEADSET: | FRAMESET: ONE CH919TBW, 1-1/8 |
| HUB FRONT: | WHEELS: ONE Sport, 20H, Disc, M9x100mm, QR Type |
| HUB REAR: | WHEELS: ONE Sport, 20H, CL, M10x135, QR Type |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC Z8.3 |
| ISO norm: | ISO and EN norm: ISO 4210-2 Young Adult |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 60 kg |
| NIPPLES: | WHEELS: SAPIM, Brass |
| PEDALS: | PARTS: VP Components VPE-229, Junior Platform Pedals |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO ACERA RD-M3020 |
| RIM FRONT: | WHEELS: STARS J20S, Disc, 20H |
| RIM REAR: | WHEELS: STARS J20S, Disc, 20H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: Alhonga, 140mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: Alhonga, 140mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Explora Junior 24" |
| SEATPOST: | PARTS: ONE Sport, Alloy, 27.2mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE CC-610, 31.8mm, with Quick Release level, Black |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO SL-M315-8R, RAPIDFIRE Plus, 8-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Galvanized Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE, Alloy, 25.4mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe Billy Bonkers Performance, 24x2.00", ADDIX |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe Billy Bonkers Performance, 24x2.00", ADDIX |
| Velikost: | 11" |
| WEIGHT: | BASE INFO: 9.20 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
