MAXXIS PLÁŠŤ PACE 26x2.1 DRÁT (ETB00576700)
Kód: AS_00103315_1_1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 26" |
|---|---|
| EAN: | 4717784043425 |
| *: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Dlouhý popis: | MAXXIS PLÁŠŤ PACE 26x2.1 DRÁT (ETB00576700) |
| ETRTO: | 53-559 |
| GPSR kontakt v EU: | ASPIRE SPORTS s.r.o., Jinačovice 514, 664 34 Kuřim, Czech Republic e-mail: aspire@aspire.eu | www.aspire.eu |
| Hmotnost: | 604 g |
| Kategorie: | 26" |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Platforma: | PACE |
| Průměr: | 26" |
| Šířka: | 2.10 |
| TPI: | 60 |
| Typ: | DRÁT |
| Velikost: | Uni |
| Výrobce: | MAXXIS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
