MAVIC E-DEEMAX 30 29 ZADNÍ BOOST XD (R4067110)
Kód: AS_00084414_1_1Detailní popis produktu
Mimořádně pevné a odolné ráfky s vnitřní šířkou 30 mm jsou připraveny na bezdušové pláště a s technologií PFP, která snižuje riziko defektu. Svařovaný ráfek je vypletený 28 dvojitě kříženými paprsky na nábojích inspirovaných DH modely. Spolehlivost a odolnost kol E-Deemax v cenově dostupném provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| EAN: | 1931287883606 |
| Brzdová kompatibilita: | Disc 6-bolt |
| Dodáváno včetně: | UST valve and accessories / Pre-installed tubeless rim tape / Replacement spokes (2 with the front wheel and 4 with the rear) |
| Druh drátů: | Straight pull, flat |
| Druh obutí: | Clincher Tubeless Ready |
| Kategorie: | EBIKE SPECIFIC |
| Kolekce: | Výprodejová kolekce |
| Kompatibilní adaptéry a ořechy: | Boost : Torque Caps ([LV2374400]) / Boost 20mm : 20x110 boost front hub cap ([LV2680400] - Not Delivered with the wheel, only co |
| Konstrukce ráfku: | Maxtal |
| Ložiska: | Auto adjust sealed cartridge bearings (QRM Auto) |
| Materiál drátů: | Steel |
| Materiál osy: | Aluminum |
| Mechanismus ořechu: | Instant Drive 360 freewheel technology |
| Niple: | Steel, ABS |
| Orientace: | Rear |
| Platforma: | E-DEEMAX |
| Počet drátů: | 28 front and rear |
| Ročník: | 2023 |
| Typ: | ALUMINIUM |
| Typ ořechu: | Sram XD |
| Typ osy: | Front axle: 15x110 Boost thru axle, Rear axle: 12x148 Boost thru axle |
| Velikost: | Uni, 29" |
| Vnitřní šíře ráfku: | 30 mm |
| Výplet: | Front and rear crossed 3, contactless |
| Výrobce: | MAVIC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
