eXF 8089 B - Gloss Chrome / Black
Kód: 8592842183987
95 900 Kč
Velikost: 17.5" (M)
Na dotaz
| 8592842183987
EAN: 8592842183987
95 900 Kč
Velikost: 19" (L)
Na dotaz
| 8592842183994
EAN: 8592842183994
95 900 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: 19" (L)
Barva: Gloss Chrome / BlackE-SYSTEM: BASE INFO: BOSCH CX Performance, Battery PowerTube 625Wh, Smart System
DISTANCE: BASE INFO: 150km
MAX. TORQUE: BASE INFO: 85Nm / 400%
SUPPORT UP TO SPEED: BASE INFO: 25km/h
WEIGHT: BASE INFO: 25.15 kg
ISO norm: ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC)
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 4 For rough Off-Road riding and jumpes less than 120cm
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 150 Kg
MOTOR: E- BIKE PARTS: BOSCH Performance Line CX, 85Nm
CHARGER: E- BIKE PARTS: BOSCH 4A
BATTERY: E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube, 625Wh
DISPLAY: E- BIKE PARTS: BOSCH Mini Remote
FRAME: FRAMESET: SUE03-CXBES3, Alu X6 Ultralite MTB Trail, Advanced e-MTB Geometry, Travel 160/140 mm, BOSCH CX Performance 5G ready, Integrated battery up to 750Wh, 3D alloy one pice link, Alloy swingarm, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 160mm travel
REAR SHOCK: FRAMESET: RockShox Deluxe Select R, size 230x65mm
HEADSET: FRAMESET: ACROS AZX-1051, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120°
REAR AXLE: FRAMESET: SB02, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5mm, Black
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design
CRANKSET: DRIVETRAIN: ONE Race, Alloy
CHAINRING: DRIVETRAIN: ONE Race, 34T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H
TIRE FRONT: WHEELS: Schwalbe Nobby Nic Performance, 29x2.60
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-MT410-B, 32H, CL, 12x148mm, THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H
TIRE REAR: WHEELS: Schwalbe Nobby Nic Performance, 29x2.60
SPOKES: WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black
NIPPLES: WHEELS: SAPIM, Brass
STEM: COCKPIT: ONE ICR, Alloy, 35mm, 0°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Alloy, 12mm rise, 35mm
GRIPS LEFT: COCKPIT: ONE Race, Lock-On
GRIPS RIGHT: COCKPIT: ONE Race, Lock-On
SADDLE: PARTS: Selle Royal Vivo
SEATPOST: PARTS: ONE Race, Alloy, 30.9mm
SEATPOST CLAMP: PARTS: ONE CC-617, 34.9mm, with Quick Release level, Black
Velikost: 15.5" (S)
Barva: Gloss Chrome / Black
Velikost: 21" (XL)
Barva: Gloss Chrome / Black
Velikost: 17.5" (M)
Barva: Gloss Chrome / Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PÁNSKÁ |
|---|---|
| Barva: | Gloss Chrome / Black |
| BATTERY: | E- BIKE PARTS: BOSCH PowerTube, 625Wh |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE Race, Alloy |
| DISPLAY: | E- BIKE PARTS: BOSCH Mini Remote |
| DISTANCE: | BASE INFO: 150km |
| E-SYSTEM: | BASE INFO: BOSCH CX Performance, Battery PowerTube 625Wh, Smart System |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 4 For rough Off-Road riding and jumpes less than 120cm |
| FRAME: | FRAMESET: SUE03-CXBES3, Alu X6 Ultralite MTB Trail, Advanced e-MTB Geometry, Travel 160/140 mm, BOSCH CX Performance 5G ready, I |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: ONE Race, Lock-On |
| GRIPS RIGHT: | COCKPIT: ONE Race, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| HEADSET: | FRAMESET: ACROS AZX-1051, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120° |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-MT410-B, 32H, CL, 12x148mm, THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| CHAINRING: | DRIVETRAIN: ONE Race, 34T |
| CHARGER: | E- BIKE PARTS: BOSCH 4A |
| ISO norm: | ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC) |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 150 Kg |
| MAX. TORQUE: | BASE INFO: 85Nm / 400% |
| Motor: | E- BIKE PARTS: BOSCH Performance Line CX, 85Nm |
| NIPPLES: | WHEELS: SAPIM, Brass |
| REAR AXLE: | FRAMESET: SB02, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5mm, Black |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design |
| REAR SHOCK: | FRAMESET: RockShox Deluxe Select R, size 230x65mm |
| RIM FRONT: | WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| RIM REAR: | WHEELS: STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Vivo |
| SEATPOST: | PARTS: ONE Race, Alloy, 30.9mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE CC-617, 34.9mm, with Quick Release level, Black |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| SUPPORT UP TO SPEED: | BASE INFO: 25km/h |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 160mm travel |
| TIRE FRONT: | WHEELS: Schwalbe Nobby Nic Performance, 29x2.60 |
| TIRE REAR: | WHEELS: Schwalbe Nobby Nic Performance, 29x2.60 |
| Velikost: | 17.5" (M), 19" (L), 21" (XL), 15.5" (S) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 25.15 kg |
Video ke shlédnutí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
