eMOVE 6.0 - Matte Blue
Kód: 8592842220651Detailní popis produktu
Velikost: 500mm (M)
Barva: Matte BlueE-SYSTEM: BASE INFO: BOSCH ACTIVE LINE PLUS; Battery PowerPack Rack 500Wh
DISTANCE: BASE INFO: 140km
MAX. TORQUE: BASE INFO: 50Nm / 270%
SUPPORT UP TO SPEED: BASE INFO: 25km/h
WEIGHT: BASE INFO: 31.00 kg
ISO norm: ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC)
EN norm: ISO and EN norm: EN17406 Condition 1 Bicycles and EPAC used on regular paved surfaces. Tires intended to maintain grountd contact (City and Urban bikes)
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 150 Kg
MOTOR: E- BIKE PARTS: BOSCH Active Line Plus, 50Nm
CHARGER: E- BIKE PARTS: BOSCH 2A
BATTERY: E- BIKE PARTS: BOSCH PowerPack, 500Wh
DISPLAY: E- BIKE PARTS: BOSCH Purion 200
FRAME: FRAMESET: Easy Entry, Aluminium
SUSPENSION FORK: FRAMESET: SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel
HEADSET: FRAMESET: FSA TH-805ST, Semi-Cartrige, 1-1/8
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO NEXUS SL-C3000-7 RevoShift, 7-speed
CRANKSET: DRIVETRAIN: ONE, Alloy
CHAINRING: DRIVETRAIN: ONE, 38T
CASSETTE: DRIVETRAIN: KMC, Sprocket, 18T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC Z1eHX
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm
HUB FRONT : WHEELS: ONE, 36H, Disc, 3/8“x100x140mm, Nut Type
RIM FRONT: WHEELS: STARS J25D, Disc, Alloy, 36H
TIRE FRONT: WHEELS: SCALATO MONDANO, 47-622, Reflective Tape
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO NEXUS SG-C3001-7D, 36H, CL, 135x187mm
RIM REAR: WHEELS: STARS J25D, Disc, Alloy, 36H
TIRE REAR: WHEELS: SCALATO MONDANO, 47-622, Reflective Tape
SPOKES: WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black
NIPPLES: WHEELS: SAPIM, Brass
STEM: COCKPIT: ONE, Alloy, 31.8mm, Adjustable
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE Alloy, 38mm rise, 31.8mm
GRIPS LEFT: COCKPIT: HERRMANS Altro, ergonomic
GRIPS RIGHT: COCKPIT: HERRMANS Altro, ergonomic
SADDLE: PARTS: Selle Royal Explora
SEATPOST: PARTS: ONE, Alloy, 30.9mm
SEATPOST CLAMP: PARTS: ONE, 34.9mm, Black Matte
PEDALS: PARTS: Marwi SP-823
FRONT LIGHT: CITY/ SUV SET: AXA Compactline 20, 20 lx
REAR LIGHT: CITY/ SUV SET: AXA Blueline
FENDER: CITY/ SUV SET: Steel
CARRIER: CITY/ SUV SET: Rear Carrier for Bosch Battery with AVS
Velikost: 570mm (XL)
Barva: Matte Blue
Velikost: 540mm (L)
Barva: Matte Blue
Velikost: 440mm (S)
Barva: Matte Blue
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CROSS A CITY PÁNSKÁ |
|---|---|
| Barva: | Matte Blue |
| BATTERY: | E- BIKE PARTS: BOSCH PowerPack, 500Wh |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200, hydraulic disc brake |
| CARRIER: | CITY/ SUV SET: Rear Carrier for Bosch Battery with AVS |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: KMC, Sprocket, 18T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE, Alloy |
| DISPLAY: | E- BIKE PARTS: BOSCH Purion 200 |
| DISTANCE: | BASE INFO: 140km |
| E-SYSTEM: | BASE INFO: BOSCH ACTIVE LINE PLUS; Battery PowerPack Rack 500Wh |
| EN norm: | ISO and EN norm: EN17406 Condition 1 Bicycles and EPAC used on regular paved surfaces. Tires intended to maintain grountd contac |
| FENDER: | CITY/ SUV SET: Steel |
| FRAME: | FRAMESET: Easy Entry, Aluminium |
| FRONT LIGHT: | CITY/ SUV SET: AXA Compactline 20, 20 lx |
| GRIPS LEFT: | COCKPIT: HERRMANS Altro, ergonomic |
| GRIPS RIGHT: | COCKPIT: HERRMANS Altro, ergonomic |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE Alloy, 38mm rise, 31.8mm |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA TH-805ST, Semi-Cartrige, 1-1/8 |
| HUB FRONT: | WHEELS: ONE, 36H, Disc, 3/8“x100x140mm, Nut Type |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO NEXUS SG-C3001-7D, 36H, CL, 135x187mm |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC Z1eHX |
| CHAINRING: | DRIVETRAIN: ONE, 38T |
| CHARGER: | E- BIKE PARTS: BOSCH 2A |
| ISO norm: | ISO and EN norm: EN 15194 Standard for ‘Electronically Power Assisted Cycles’ (EPAC) |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 150 Kg |
| MAX. TORQUE: | BASE INFO: 50Nm / 270% |
| Motor: | E- BIKE PARTS: BOSCH Active Line Plus, 50Nm |
| NIPPLES: | WHEELS: SAPIM, Brass |
| PEDALS: | PARTS: Marwi SP-823 |
| REAR LIGHT: | CITY/ SUV SET: AXA Blueline |
| RIM FRONT: | WHEELS: STARS J25D, Disc, Alloy, 36H |
| RIM REAR: | WHEELS: STARS J25D, Disc, Alloy, 36H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Explora |
| SEATPOST: | PARTS: ONE, Alloy, 30.9mm |
| SEATPOST CLAMP: | PARTS: ONE, 34.9mm, Black Matte |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO NEXUS SL-C3000-7 RevoShift, 7-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Leader, Stainless Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE, Alloy, 31.8mm, Adjustable |
| SUPPORT UP TO SPEED: | BASE INFO: 25km/h |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| TIRE FRONT: | WHEELS: SCALATO MONDANO, 47-622, Reflective Tape |
| TIRE REAR: | WHEELS: SCALATO MONDANO, 47-622, Reflective Tape |
| Velikost: | 440mm (S), 540mm (L), 500mm (M), 570mm (XL) |
| WEIGHT: | BASE INFO: 31.00 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
