DT G 1800 SPLINE® DYNAMO Front hub 700C Shimano Microspline
Kód: BO_W0G1800NID9SA23397/1Detailní popis produktu
| Použití | Road |
|---|---|
| Řada | G |
| Typ | 1800 |
| Druh | SPLINE DYNAMO FRONT |
| Výška ráfku | 25 mm |
| Průměr ráfku | "622 mm (29"" / 700C)" |
| Vnitřní šířka | 24 mm |
| Kompatibilita | Disc Center Lock |
| Osa | 12 mm Thru axle |
| Rozměr náboje | 100/142 mm |
| Ořech | Shimano Microspline |
| Záběr | Ratchet LN 18z |
| Hmotnost | 2073g |
| Položka | W0G1800NID9SA23397/1 |
Verze s předním Dynamo nábojem DT 350:
Přední dynamo náboj, který slouží jako zdroj energie pro vaše světla a další zařízení, rozšiřuje naši populární řadu nábojů DT 350.
Na vývoji jsme spolupracovali se společností Shutter Precision, která je lídrem na trhu s dynamo náboji a společně jsme integrovali jejich generátor SP PL-7 do našeho pláště náboje. A jak to vlastně funguje? Dynamo náboj generuje elektřinu z otáčení předního kola a napájí tak vaše světla a další elektrická zařízení. To sice nepatrně zvyšuje odpor náboje ale díky konstrukci náboje a účinnosti SP PL-7 má minimální vliv na vaši jízdu. Na obrázcích můžete vidět naměřené hodnoty. Při vypnutých světlech je nárůst odporu způsobený předním dynamo nábojem opravdu minimální a zůstává pod 1 wattem (W) až do rychlosti 30 km/h. Toto mírné zvýšení je při jízdě na kole sotva znatelné. Při zapnutých světlech se odpor zvyšuje, protože generátor vytváří vlastní magnetické pole a vyrábí elektřinu pro napájení světel. Náš dynamo náboj s generátorem SP PL-7 obsahuje jednu z nejúčinnějších technologií. Při rychlosti 15 km/h a standardním výkonu 6 V/3 W (6 V3 W) se na napájení světel spotřebuje 4,2 W vašeho valivého výkonu. Díky precizně vyrobenému plášti náboje se můžete spolehnout na kvalitu provedení, kterou vždy očekáváte od nábojů DT Swiss.
Nyní si vše představte s přidanou technologií Shutter Precision. Tento dynamo náboj je připraven odolat náročným podmínkám vaší jízdy v terénu, velkému zatížení a vystavení všem povětrnostním vlivům. Přední dynamo náboj je v souladu s německými předpisy pro silniční provoz (StVZO). Je navržen tak, aby poskytoval dostatečnou viditelnost pro jezdce i ostatní účastníky silničního provozu a snižoval tak riziko nehod. Jejich jmenovitý výkon 6 V3 W navíc zajišťuje kompatibilitu se standardními produkty dynamo nábojů, včetně dynamo žárovek a měničů pro zařízení napájená z USB výstupu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
