Blizz TRL 70-29 - Gloss Grey/Black/Green
Kód: 8592842178068Detailní popis produktu
Velikost: L
Barva: Gloss Grey/Black/GreenWEIGHT: BASE INFO: 15.10 kg
FRAME: FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Trail Ultimate Geometry, Shark Spine EVO 29er&27.5+, BB BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: DVO DIAMOND D3, Tapered, Air, 15x110mm axle, 140mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO SM-BB52, BSA, shell 68/73mm
HEADSET: FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 140mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 1x11, 11-51, 464%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M5100 Shadow Plus
CRANKSET: DRIVETRAIN: FSA Comet, MegaEXO 32T
CASSETTE: DRIVETRAIN: S-Ride CSM 500, 11-50T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC X11
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm
BRAKES: BRAKING SYSTEM: Clarks M4
HUB FRONT : WHEELS: SOLON DH 919
RIM FRONT: WHEELS: WTB ST i29, 32H
TIRE FRONT: WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: WTB ST i29, 32H
TIRE REAR: WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\
SPOKES: WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples
STEM: COCKPIT: ONE1 TDS-ALD606 Alloy, 35mm, 0°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE1 Alloy, 9° backsweep, 20mm rise, 760mm, 35mm
GRIPS: COCKPIT: VELO, Lock-On
SADDLE: PARTS: WTB Volt Sport
SEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, MT171, dropper post 170mm, 30.9mm
Velikost: M
Barva: Gloss Grey/Black/GreenSEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, MT171, 150mm dropper post, 30.9mm
Velikost: XL
Barva: Gloss Grey/Black/Green
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Gloss Grey/Black/Green |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO SM-BB52, BSA, shell 68/73mm |
| BRAKES: | BRAKING SYSTEM: Clarks M4 |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: S-Ride CSM 500, 11-50T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: FSA Comet, MegaEXO 32T |
| FRAME: | FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Trail Ultimate Geometry, Shark Spine EVO 29er&27.5+, BB BSA 73mm, Tapered Head Tube, B |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 1x11, 11-51, 464% |
| GRIPS: | COCKPIT: VELO, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE1 Alloy, 9° backsweep, 20mm rise, 760mm, 35mm |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SOLON DH 919 |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC X11 |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M5100 Shadow Plus |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB ST i29, 32H |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB ST i29, 32H |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: WTB Volt Sport |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Alloy, MT171, 150mm dropper post, 30.9mm, PARTS: ONE1 Alloy, MT171, dropper post 170mm, 30.9mm |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11-speed |
| SPOKES: | WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples |
| STEM: | COCKPIT: ONE1 TDS-ALD606 Alloy, 35mm, 0° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: DVO DIAMOND D3, Tapered, Air, 15x110mm axle, 140mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 140mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\ |
| TIRE REAR: | WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\ |
| Velikost: | M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 15.10 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
