Blizz TRL 50-29 - Matte Black/Grey
Kód: 8592842195843Detailní popis produktu
Velikost: XL
Barva: Matte Black/GreyWEIGHT: BASE INFO: 15.80 kg
FRAME: FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Trail Ultimate Geometry, Shark Spine EVO 29er&27.5+, BB BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 140mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: Shimano MT501 BSA
HEADSET: FRAMESET: FSA ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 140mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 1x10, 11-48, 436%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X SL-M9505-R, 10-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X RD-M205GM
CRANKSET: DRIVETRAIN: ONE1 TAM38-D32NC, 32T
CASSETTE: DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X CS-H104, 11-48T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC X10
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: CLARKS CLOUT+, oversize piston, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: CLARKS STAINLESS, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: CLARKS CLOUT+, oversize piston, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: CLARKS STAINLESS, 180mm
HUB FRONT : WHEELS: ONE1 QLSX9F, 32H, 15x110mm THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: WTB STi 30
TIRE FRONT: WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\
HUB REAR: WHEELS: ONE1 KTQL2X2MR, 32h, 12x148mm, THRU AXLE
RIM REAR: WHEELS: WTB STi 30
TIRE REAR: WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\
SPOKES: WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples
STEM: COCKPIT: ONE1 TDS-ALD606 Alloy, 35mm, 0°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE1 Alloy, 9° backsweep, 20mm rise, 760mm, 35mm
GRIPS: COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK
SADDLE: PARTS: WTB Volt
SEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, MT171, dropper post 170mm, 30.9mm
Velikost: L
Barva: Matte Black/Grey
Velikost: M
Barva: Matte Black/Grey
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Matte Black/Grey |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: Shimano MT501 BSA |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: CLARKS CLOUT+, oversize piston, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: CLARKS CLOUT+, oversize piston, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X CS-H104, 11-48T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: ONE1 TAM38-D32NC, 32T |
| FRAME: | FRAMESET: Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, Trail Ultimate Geometry, Shark Spine EVO 29er&27.5+, BB BSA 73mm, Tapered Head Tube, B |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 1x10, 11-48, 436% |
| GRIPS: | COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE1 Alloy, 9° backsweep, 20mm rise, 760mm, 35mm |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: ONE1 QLSX9F, 32H, 15x110mm THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: ONE1 KTQL2X2MR, 32h, 12x148mm, THRU AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC X10 |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X RD-M205GM |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB STi 30 |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB STi 30 |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: CLARKS STAINLESS, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: CLARKS STAINLESS, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: WTB Volt |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Alloy, MT171, dropper post 170mm, 30.9mm |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: microSHIFT ADVENT X SL-M9505-R, 10-speed |
| SPOKES: | WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples |
| STEM: | COCKPIT: ONE1 TDS-ALD606 Alloy, 35mm, 0° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 140mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 140mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\ |
| TIRE REAR: | WHEELS: WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling, 29x2.60\ |
| Velikost: | M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 15.80 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
