Blizz CRB 30-29 - Gloss Red/White/Black
Kód: 8592842178280
Velikost: XL
Momentálně nedostupné
| 8592842178280
EAN: 8592842178280
35 500 Kč
35 500 Kč
35 500 Kč
Velikost: S
Momentálně nedostupné
| 8592842178259
EAN: 8592842178259
35 500 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: L
Barva: Gloss Red/White/BlackWEIGHT: BASE INFO: 12.75 kg
FRAME: FRAMESET: Carbon Mid Modulus BF-FB-02, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm
HEADSET: FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 120mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 1x12, 10-51, 510%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-speed
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus
CRANKSET: DRIVETRAIN: SHIMANO FC-MT510, 34T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO CS-M6100-12, 10-51T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT420, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 28H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: WTB STi 23
TIRE FRONT: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-MT410-B, 28H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: WTB STi 23
TIRE REAR: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
SPOKES: WHEELS: Sapim Galvanized Black
STEM: COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm
GRIPS: COCKPIT: VELO, Lock-On
SADDLE: PARTS: WTB Volt Sport
SEATPOST: PARTS: ONE1 Race Carbon, PMP12, 30.9mm
Velikost: S
Barva: Gloss Red/White/Black
Velikost: M
Barva: Gloss Red/White/Black
Velikost: XL
Barva: Gloss Red/White/Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Gloss Red/White/Black |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT420, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CS-M6100-12, 10-51T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SHIMANO FC-MT510, 34T |
| FRAME: | FRAMESET: Carbon Mid Modulus BF-FB-02, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 1 |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 1x12, 10-51, 510% |
| GRIPS: | COCKPIT: VELO, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 28H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-MT410-B, 28H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB STi 23 |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB STi 23 |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm |
| SADDLE: | PARTS: WTB Volt Sport |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Race Carbon, PMP12, 30.9mm |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Galvanized Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 120mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| TIRE REAR: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 12.75 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
