Blizz CRB 20-29 - Matte Black/Grey/Orange
Kód: 8592842178327
Velikost: XL
Momentálně nedostupné
| 8592842178327
EAN: 8592842178327
33 990 Kč
33 990 Kč
Velikost: L
Momentálně nedostupné
| 8592842178310
EAN: 8592842178310
33 990 Kč
Velikost: S
Momentálně nedostupné
| 8592842178297
EAN: 8592842178297
33 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: L
Barva: Matte Black/Grey/OrangeWEIGHT: BASE INFO: 12.85 kg
FRAME: FRAMESET: Carbon Mid Modulus BF-FB-02, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: Rock Shox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm
HEADSET: FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 120mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 2x10, 36-26, 11-42, 528%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M4100-R RapidFire Plus, 10-speed
FRONT DERAILLEUR : DRIVETRAIN: SHIMANO FD-M4100-E, SIDE SWING, FRONT-PULL
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M4120 Shadow
CRANKSET: DRIVETRAIN: SHIMANO FC-M4100, 36-26T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO CS-M4100-10, 11-42T
CHAIN: DRIVETRAIN: KMC X10
BRAKE FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm
BRAKE REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE
RIM FRONT: WHEELS: WTB STi 23
TIRE FRONT: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE
RIM REAR: WHEELS: WTB STi 23
TIRE REAR: WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25
SPOKES: WHEELS: Sapim Galvanized Black
STEM: COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3°
HANDLEBAR: COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm
GRIPS: COCKPIT: VELO, Lock-On
SADDLE: PARTS: WTB Volt Sport
SEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, SP C255, 30.9mm
Velikost: S
Barva: Matte Black/Grey/Orange
Velikost: M
Barva: Matte Black/Grey/Orange
Velikost: XL
Barva: Matte Black/Grey/Orange
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Matte Black/Grey/Orange |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm |
| BRAKE FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake |
| BRAKE REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CS-M4100-10, 11-42T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SHIMANO FC-M4100, 36-26T |
| FRAME: | FRAMESET: Carbon Mid Modulus BF-FB-02, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 1 |
| FRONT DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO FD-M4100-E, SIDE SWING, FRONT-PULL |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 2x10, 36-26, 11-42, 528% |
| GRIPS: | COCKPIT: VELO, Lock-On |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: KMC X10 |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE RD-M4120 Shadow |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB STi 23 |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB STi 23 |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT30, 160mm |
| SADDLE: | PARTS: WTB Volt Sport |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Alloy, SP C255, 30.9mm |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO DEORE SL-M4100-R RapidFire Plus, 10-speed |
| SPOKES: | WHEELS: SAPIM Galvanized Black |
| STEM: | COCKPIT: ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: Rock Shox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 120mm |
| TIRE FRONT: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| TIRE REAR: | WHEELS: WTB Ranger Comp, 29x2.25 |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 12.85 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
