Blizz Cr 50 - Matte Granite Green
Kód: 8592842214025
48 990 Kč
48 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: XL
Barva: Matte Granite GreenWEIGHT: BASE INFO: 13.15 kg
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 120 Kg
FRAME: FRAMESET: BFFB02B, Carbon Mid Modulus BF-FB-02B, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, UDH, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox Recon Silver RL, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 130mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO PF
HEADSET: FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 130mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 1x11, 11-50, 454%
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO SL-U6000
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO RD-U6000
CRANKSET: DRIVETRAIN: SHIMANO CUES FC-U6000, 32T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO CS-LG400-11, 11-50T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO CN-LG500
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT54, 180mm
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT54, 180mm
BRAKES: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT500
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B
RIM FRONT: WHEELS: WTB STi 30
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO, FH-TC500-HM-B
RIM REAR: WHEELS: WTB STi 30
SPOKES: WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples
TIRES: WHEELS: GOODYEAR Escape TLR, 29x2,35° Tan Wall
STEM: COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e60, +3°
HANDLEBAR: COCKPIT: Alloy, 20mm rise, 31.8mm, 10° back sweep
GRIPS: COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK
SADDLE: PARTS: Selle Royal Flex
SEATPOST: PARTS: POST MODERNE DP-212, Ø 30,9mm, 170mm travel
Velikost: L
Barva: Matte Granite Green
Velikost: M
Barva: Matte Granite GreenSTEM: COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e45, +3°
SEATPOST: PARTS: POST MODERNE DP-212, Ø 30,9mm, L458/T150
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Matte Granite Green |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO PF |
| BRAKES: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT500 |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CS-LG400-11, 11-50T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: SHIMANO CUES FC-U6000, 32T |
| FRAME: | FRAMESET: BFFB02B, Carbon Mid Modulus BF-FB-02B, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tub |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 1x11, 11-50, 454% |
| GRIPS: | COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: Alloy, 20mm rise, 31.8mm, 10° back sweep |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO, FH-TC500-HM-B |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO CN-LG500 |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 120 Kg |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO RD-U6000 |
| RIM FRONT: | WHEELS: WTB STi 30 |
| RIM REAR: | WHEELS: WTB STi 30 |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Flex |
| SEATPOST: | PARTS: POST MODERNE DP-212, Ø 30,9mm, L458/T150, PARTS: POST MODERNE DP-212, Ø 30,9mm, 170mm travel |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO SL-U6000 |
| SPOKES: | WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples |
| STEM: | COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e45, +3°, COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e60, +3° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox Recon Silver RL, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 130mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 130mm |
| TIRES: | WHEELS: GOODYEAR Escape TLR, 29x2,35° Tan Wall |
| Velikost: | M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 13.15 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
