Blizz Cr 20 - Gloss Basalt Black
Kód: 8592842210485
38 990 Kč
38 990 Kč
38 990 Kč
Detailní popis produktu
Velikost: XL
Barva: Gloss Basalt BlackWEIGHT: BASE INFO: 13.55 kg
LOAD CAPACITY: ISO and EN norm: 120 Kg
FRAME: FRAMESET: BFFB02B, Carbon Mid Modulus BF-FB-02B, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, UDH, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
SUSPENSION FORK: FRAMESET: RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel
BOTTOM BRACKET: FRAMESET: SHIMANO PF
HEADSET: FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49
SUSPENSION TRAVEL FRONT: FRAMESET: 120mm
GEAR RANGE: DRIVETRAIN: 2x9, 36-22, 11-36, 536%
SHIFTERS LEFT: DRIVETRAIN: SHIMANO, SL-U4000-L, Rapidfire Plus Mono
SHIFTERS RIGHT: DRIVETRAIN: SHIMANO, SL-U4000-9R, Rapidfire Plus
FRONT DERAILLEUR : DRIVETRAIN: SHIMANO FD-U4000
REAR DERAILLEUR: DRIVETRAIN: SHIMANO CUES RD-U3020 SGS
CRANKSET: DRIVETRAIN: Shimano, FC-U4010-2B, 36/22T
CASSETTE: DRIVETRAIN: SHIMANO CS-LG300-9, 11-36T
CHAIN: DRIVETRAIN: SHIMANO CN-LG500
ROTOR FRONT: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT10, 180mm
ROTOR REAR: BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT10, 160mm
BRAKES: BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200
HUB FRONT : WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B
RIM FRONT: WHEELS: STARS J30
HUB REAR: WHEELS: SHIMANO, FH-TC500-HM-B
RIM REAR: WHEELS: STARS J30
SPOKES: WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples
TIRES: WHEELS: WTB Ranger, 29x2.25, Tan Wall, TCS Light Fast Roling
STEM: COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e60, +3°
HANDLEBAR: COCKPIT: Alloy, 20mm rise, 31.8mm, 10° back sweep
GRIPS: COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK
SADDLE: PARTS: Selle Royal Flex
SEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, SP C255, 30.9mm
Velikost: L
Barva: Gloss Basalt Black
Velikost: M
Barva: Gloss Basalt BlackSTEM: COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e45, +3°
Velikost: S
Barva: Gloss Basalt BlackSEATPOST: PARTS: ONE1 Alloy, SP C255
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB PEVNÁ |
|---|---|
| Barva: | Gloss Basalt Black |
| BOTTOM BRACKET: | FRAMESET: SHIMANO PF |
| BRAKES: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO MT200 |
| CASSETTE: | DRIVETRAIN: SHIMANO CS-LG300-9, 11-36T |
| CRANKSET: | DRIVETRAIN: Shimano, FC-U4010-2B, 36/22T |
| FRAME: | FRAMESET: BFFB02B, Carbon Mid Modulus BF-FB-02B, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tub |
| FRONT DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO FD-U4000 |
| GEAR RANGE: | DRIVETRAIN: 2x9, 36-22, 11-36, 536% |
| GRIPS: | COCKPIT: HERRMANS, LUNA LOCK, BLACK |
| HANDLEBAR: | COCKPIT: Alloy, 20mm rise, 31.8mm, 10° back sweep |
| HEADSET: | FRAMESET: FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| HUB FRONT: | WHEELS: SHIMANO HB-TC500-15-B |
| HUB REAR: | WHEELS: SHIMANO, FH-TC500-HM-B |
| CHAIN: | DRIVETRAIN: SHIMANO CN-LG500 |
| LOAD CAPACITY: | ISO and EN norm: 120 Kg |
| REAR DERAILLEUR: | DRIVETRAIN: SHIMANO CUES RD-U3020 SGS |
| RIM FRONT: | WHEELS: STARS J30 |
| RIM REAR: | WHEELS: STARS J30 |
| ROTOR FRONT: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT10, 180mm |
| ROTOR REAR: | BRAKING SYSTEM: SHIMANO SM-RT10, 160mm |
| SADDLE: | PARTS: Selle Royal Flex |
| SEATPOST: | PARTS: ONE1 Alloy, SP C255, 30.9mm, PARTS: ONE1 Alloy, SP C255 |
| SHIFTERS LEFT: | DRIVETRAIN: SHIMANO, SL-U4000-L, Rapidfire Plus Mono |
| SHIFTERS RIGHT: | DRIVETRAIN: SHIMANO, SL-U4000-9R, Rapidfire Plus |
| SPOKES: | WHEELS: Sapim Leader, Stainless Black with secure lock nipples |
| STEM: | COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e45, +3°, COCKPIT: TDS-C342 Alloy, 31.8mm, e60, +3° |
| SUSPENSION FORK: | FRAMESET: RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| SUSPENSION TRAVEL FRONT: | FRAMESET: 120mm |
| TIRES: | WHEELS: WTB Ranger, 29x2.25, Tan Wall, TCS Light Fast Roling |
| Velikost: | S, M, L, XL |
| WEIGHT: | BASE INFO: 13.55 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
