00.6118.779.004 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB155PLR2G32TT
Kód: AS_00105152_1_1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB KLIKY 1X |
|---|---|
| Barva: | black |
| Délka klik: | 155mm |
| Druh osy: | DUB |
| GPSR kontakt v EU: | SRAM Europe, Paasbosweg 14–16, 6862 ZS Nijkerk, Netherlands, e-mail: compliance@sram.com | www.sram.com |
| Chránič převodníku: | Composite |
| Kategorie: | MTB |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Kompatibilita (počet převodníků): | 1x |
| Materiál klik: | Aluminium |
| Materiál převodníku: | Aluminium |
| Měření výkonu: | Yes |
| Offset převodníku: | 3mm |
| Platforma: | GX T-TYPE |
| Počet rychlostí: | 12s |
| Počet zubů převodníku: | 32T |
| Rozteč šroubů: | 8-bolt DM |
| Řetězová linka: | 55mm |
| Typ: | 12 SPEED |
| Typ klik: | MTB Wide |
| Typ Power Meteru: | Spindle |
| Typ řetězu: | T-Type |
| Velikost: | Uni |
| Výrobce: | SRAM |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
